+420 733 676 107
Menu

Servis závlahy

Pozáruční servis
Máte doma automatický závlahový systém, který Vaše zahrada potřebuje a který vybudovala společnost, jenž již neexistuje nebo na Vás Váš servisní technik nemá čas? Zavolejte. Opravujeme profesionální automatické závlahové systémy K-Rain, Rain Bird, Hunter, Orbit atd.

Záruční servis je pro společnost Zahrady Šafránek s.r.o. zcela běžná věc.
Jinde čekáte na vyřízení reklamace 30dní, u nás se snažíme vyřídit reklamaci obratem k plné spokojenosti zákazníka. Držíme záruku na 24+ 12 měsíců od data vystavení faktury na daný projekt. Zde se držíme zásady, že „doporučení naší kvalitní práce je naší vizitkou.“

Záruka automatického závlahového systému
Od 1.1.2018 jsme se rozhodli rozšířit záruční podmínky nad zákonnou mez o jeden rok navíc. Tzv. “ZÁRUKU MOBILITY” poskytujeme na námi realizované řešení závlahy po dobu 24 měsíců ze zákona + 12 měsíců od společnosti Zahrady Šafránek s.r.o. Ptáte se proč jsme záruční podmínky navýšili? Protože věříme tomu co děláme! Pracujeme s kvalitními komponenty, u kterých se nemusíme bát, že bychom neobstáli.

Výjimkou ze záruky je mechanické poškození vzniklé například při údržbě zahrady, při neodborné manipulaci, při zamrznutí systému. Pozáruční servis řešíme jako běžnou servisní práci.

Podmínkou dodržení ZÁRUKY MOBILITY je zimní a jarní servis provedený společností Zahrady Šafránek s.r.o.

Záruka na realizaci zahrady
Záruku poskytujeme na námi realizované řešení sadby po dobu 24 měsíců. Výjimkou ze záruky je uschnutí sadby z důvodu chybějící zálivky, poškození sadby škůdci, zmrznutí, poškození od krup či jiné mechanické poškození.

Záruka 12 měsíců pouze na trvalky a menší keře do výšky 1 000 mm.