+420 733 676 107
Menu

Podzimní akce!

Milujete svou zahradu? Tolik jste se na ni od jara do podzimu nadřeli, od sadby po sklizeň, tolik času a investování prostředků, aby jste se na své zahradě cítili dobře?

Jenže pak přišlo suché období od května do září tak jako každý rok a Vaše práce přišla vniveč jen proto, že jste ji nedokázali dostatečně zalévat, snad jste museli býti jen déle v zaměstnání, či snad jste odjeli na tolik očekávanou dovolenou a po ní zbyla na Vaší zahradě jen vyprahlá poušť.

Přitom je to tak jednoduché a ještě tím zhodnotíte vlastní majetek. Investujte do vlastní radosti, investujte do kvalitního systému, který Vám bude sloužit bez odmlouvání, který není náročný a nákladný na údržbu, který Vám bude dlouho sloužit, investujte do automatického závlahového systému. Nikdy to nebylo snazší a nyní i levnější.

Dovolujeme si Vás informovat o podzimní slevě 35% na materiál při realizaci automatického závlahového systému v termínu 1. 11. – 31. 12. 2017.
Podmínkou je Smlouva o dílo nebo závazná objednávka realizace.

V případě nepříznivého počasí, je podmínkou slevy zaplacení materiálu při jeho převzetí.

SLEVA platí na komponenty K-rain, RAIN, ORBIT, SIGNATURE, čerpadla OFT, ZDS, zahradní LED osvětlení, vertikální zahrady.

Kontaktujte nás na tel.: 733 676 107 nebo e-mail: Zahradysafranek@post.cz a domluvte si termín schůzky.